Prekių nėra
D0MG6ET 3
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Klaviatūros kalba | English |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Ekranas | 1920 x 1200 pikseliai |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 GHz |
| Įstrižainė | 16 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.74 kg |
| Gross weight | 2.04 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 460 G11 |
| Gamintojo prekės serija | ProBook |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Bendroji laikmenos talpa | 512 GB |
| Procesoriaus modelis | i5-1334U |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.6 GHz |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| HD tipas | WUXGA |
| Klaviatūros apšvietimas | No |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Skydelio tipas | IPS |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 346 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Producer | HP |