Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

Garantuojame, kad jeigu pas mus įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime 100% sumokėtos sumos.

Grąžinimo  sąlygos:

  • Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos. Grąžinant prekę, Jūs turite teisę net nenurodyti grąžinimo priežasties. 14 dienų terminas skaičiuojamas nuo tos dienos, kurią vartotojas ar vartotojo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna užsakytą prekę arba:

a) jeigu vartotojas vienu užsakymu užsakė daugiau negu vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, – nuo tos dienos, kurią vartotojas ar vartotojo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę prekę;

b) jeigu prekė pristatoma skirtingomis partijomis arba dalimis, – nuo tos dienos, kurią vartotojas ar vartotojo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna paskutinę partiją ar dalį;

c) jeigu sudaroma sutartis dėl reguliaraus prekių pristatymo per nustatytą laikotarpį, – nuo tos dienos, kurią vartotojas ar vartotojo nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna pirmąją prekę.

Jeigu vartotojas prekę gauna ne nuotoliniu būdu, o atsiima mūsų prekybos vietoje ir jam suteikiama galimybė prieš įsigijant prekę ją apžiūrėti, išbandyti ir kitaip įvertinti - 14 d. gražinimo garantija elektronikos prekėms nėra taikoma.

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo). Prekė privalo būti be mechaninių ar kitokių matomų pažeidimų, matomų prekės naudojimo požymių, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Nepamirškite pasirūpinti, kad prekė būtų švari ir tvarkinga (be dulkių, prietaiso atmintyje išlikusių asmeninių duomenų ir kt.).
  • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną (jei toks buvo pridėtas prie prekės).
  • Grąžinti negalima: spausdintuvų kasečių, baterijų, kompiuterinių žaidimų, programinės įrangos ir pan. prekių, kurios buvo išpakuotos ar pažeisti apsauginiai lipdukai. Taip pat negalima grąžinti prekių, kurios buvo vakuuminėse pakuotėse, taip pat kūno priežiūros ir asmeninės higienos prietaisų bei kitų prekių, kurias išpakavus po pristatymo jos tampa netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, jeigu yra pažeista jų pakuotė.

Numatyta grąžinimo teise gali pasinaudoti tik pirkėjas, kuris pagal LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatas pripažintinas vartotoju, t. y. fizinis asmuo, su savo verslu, prekyba, amatu ar profesija nesusijusiais tikslais (vartojimo tikslais) siekiantis sudaryti ar sudarantis sutartis.

Norėdami grąžinti įsigytas prekes, Jūs turite mums pranešti apie savo sprendimą pateikdami tinkamai užpildytą šią

Pavyzdinę sutarties atsisakymo formą

arba pateikdami kitą aiškų ir nedviprasmišką pareiškimą, kuriame išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti pirkimo sutarties. Užpildyta ir pasirašyta pavyzdinė sutarties atsisakymo forma arba aiškus pareiškimas, kuriame išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti sutarties turi būti pateiktas mums paštu adresu UAB „ARK Prekyba“, Kauno g. 19, LT-28249, Utena, arba elektroniniu laišku adresu uzsakymai@arkprekyba.lt. Telefonas pasiteirauti: +370 611 17125.

Jūs turite nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti sutarties, išsiųsti prekes mums, arba priduoti jas tiesiogiai į mūsų parduotuvę, Kauno g. 19, Utena, darbo dienomis nuo 9.00 iki 18.00 val.

Jei Jūs atsisakote sudarytos sutarties, mes nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti sutarties, grąžinsime Jums iš Jūsų gautus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). Mes galime nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgausime prekes arba Jūs pateiksite įrodymų, kad išsiuntėte prekes, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau. Mes atliksime grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu. Tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus atvejus, kai dėl prekės pobūdžio ji negali būti įprastai grąžinta - tokiu atveju prekę savo lėšomis pasiimsime mes.

Internetinė parduotuvė www.arkprekyba.lt nuolat rūpinasi kokybišku klientų aptarnavimu bei laikosi naujausių reikalavimų, reglamentuojančių vartotojų teises. Daugiau informacijos apie alternatyvius ginčų sprendimo būdus galima rasti elektroninio ginčų sprendimo platformos internetinėje svetainėje: http://ec.europa.eu/odr

Valstybinės vartotojų teisų apsaugos tarnybos kontaktai:

www.vvtat.lt

Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius

Vartotojų konsultavimas ir informavimas tel. (8 5) 262 67 60

Faks. (8 5) 279 14 66

El.p. tarnyba@vvtat.lt