Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

STALINIŲ KOMPIUTERIŲ REMONTAS BEI MODERNIZAVIMAS

 Atliekame pilną stacionarių kompiuterių remontą. Didelį kompiuterio komponentų asortimentą turime savo salone Utenoje, todėl kompiuterio remontas dažniausiai atliekamas per 1-3 darbo dienas.

# skubiai šaliname programinės įrangos sutrikimus;

# valome virusus, diegiame antivirusines programas;

# atstatome ir išsaugome prarastus duomenis;

# keičiame bet kokius kompiuterio komponentus;

# modernizuojame, spartiname senus kompiuterius;

# teikiame įmonių IT ūkio kompleksinės priežiūros paslaugas Utenos regione.


PILNAS NEŠIOJAMŲ IR PLANŠETINIŲ KOMPIUTERIŲ REMONTAS

 Mūsų servise atliekamas pilnas nešiojamų ir planšetinių kompiuterių techninis aptarnavimas:

# programinės įrangos sutrikimų šalinimas;

# aplietų skysčiais kompiuterių valymas, remontas;

# sudaužytų ar suskilusių matricų keitimas;

# pagrindinių plokščių remontas perlituojant "čipus" ar kitas detales;

# baterijų bei pakrovėjų keitimas;

# kitų detalių- kietųjų diskų, op. atmintinės, optinių įrenginių ir kt. keitimas;

# nebeveikiančių nešiojamų kompiuterių supirkimas.

VIRUSŲ NAIKINIMAS IR ANTIVIRUSINĖS APSAUGOS DIEGIMAS

 Kodėl reikalinga patikima antivirusinė apsauga?

Jei naudojate kompiuterį naršymui internete, banko sąsaitų apmokėjimui, programų parsisiuntimui - jums būtina patikima antivirusinė apsauga. Virusai tampa vis sudėtingesni, kenkėjiškų programų kūrėjai nuolat perdaro kodus, todėl būtina žinoti, jog kompiuteryje turi būti ne tik įdiegta, bet ir nuolat atsinaujinanti antivirusinė programinė įranga. Ar verta gailėti keliasdešimt ar šimto litų per metus už patikimą ir nuolat atsinaujinančią antivirusinę apsaugą ir vietoje to aukoti savo asmeninį saugumą, viliantis jog nieko blogo nenutiks? O nukentėti galima skaudžiai, tame tarpe ir finansiškai. Spręskite patys...
Universalios, visu 100% apsaugančios jūsų kompiuterį antivirusinės apsaugos nėra, tačiau nerekomenduojame susižavėti nemokamomis, abejotino poveikio programomis. Mes siūlome tik geriausiai pasaulyje vertinamus, pripažintus produktus. Mūsų pagrindiniai partneriai: Kaspersky Lab bei Eset kompanijos.     
Šių kompanijų produktus visuomet iš karto galite įsigyti mūsų salone arba elektroninėje parduotuvėje. Verslo klientams galime pasiūlyti individualius sprendimus, suteikiančius saugumą įvairaus dydžio kompiuteriniams tinklams.
     Daugiau apie Kaspersky Lab produktus ir kainas: www.kaspersky.lt
     Daugiau apie Eset produktus ir kainas: www.eset.lt

PRARASTŲ DUOMENŲ ATSTATYMAS IŠ KIETŲJŲ DISKŲ, USB LAIKMENŲ, ATMINTIES KORTELIŲ IR T.T.

Duomenų praradimas, tai:

dėl įvairių priežasčių įvykęs duomenų visiškas/dalinis netekimas ar duomenų pakitimas. Duomenys gali dingti iš bet kurios duomenų saugojimo laikmenos - kietųjų diskų, USB laikmenų, atminties kortelių, CD, DVD diskų ir t.t.. Kasmet duomenų netenka kas dešimtas kompiuteris. Duomenų praradimas nepageidaujamas ne tik verslo sferoje, bet ir iš asmeninių duomenų saugojimo laikmenų. Duomenų saugumo garantija – pastovus duomenų kopijavimas, rezervinių kopijų darymas. Tačiau net rimti IT specialistai (jau nekalbant apie sekretores ar namų vartotojus) dažniausiai vengia tokio darbo sakydami, jog ir taip viskas veikia. Mūsų užduotis ir yra sėkmingai atkurti prarastus duomenis, jei vis tik juos praradot. Duomenų praradimo priežastys gali būti įvairios:

1. Dėl žmogaus klaidos įvykęs duomenų praradimas, kai duomenys buvo ištrinti netyčia, pakeisti sąmoningai ar dėl IT žinių trūkumo (pvz.- suformatavus diską).

2. Techniniai gedimai: duomenys prarasti sugedus kompiuteriui, pažeidus laikmeną, įvykus serverio gedimui, nutrūkus elektros energijos tiekimui ir pan.

3. Virusų ir programos klaidų sukeltos duomenų netektys.

4. Force majeure [nenugalimos jėgos] atvejai (duomenų netekta gamtos ir kitų stichinių nelaimių metu: gaisras, potvynis, žaibas ir t.t.).

5. Vagystė.

Keturiais pirmaisiais duomenų praradimo atvejais galime Jums padėti atgauti prarastus duomenis, Jums tereikia susisiekti su mumis. Tačiau vagystės atveju kreiptis reikėtų jau ne į mus.

Esant sudėtingiems duomenų atkūrimo atvejams, pasitelkiame modernią laboratoriją su naujausia duomenų atkūrimo įranga, kuri leidžia atidaryti diską steriliomis sąlygomis. Mūsų partneris šioje srityje:

Atkuriame duomenis iš:

kietųjų diskų, USB laikmenų, atminties kortelių, išorinių kietųjų diskų, MP3 grotuvų, CD/DVD diskų, SSD laikmenų.

 

EKSPLOATACINIŲ MEDŽIAGŲ TIEKIMAS PAGAL ILGALAIKES SUTARTIS

Kodėl verta rinktis mus?

1.Operatyvumas. Sudarius eksploatacinių medžiagų tiekimo sutartį, mes inventorizuojame kliento spausdinimo ir kopijavimo technikos ūkį. Žinodami kliento eksploatacinių medžiagų poreikį, savo sandėliuose laikome užpildytų tonerių kasečių rezervą, todėl klientui nereikia laukti kol tonerio kasetė bus užpildyta - ji iš karto pakeičiama. Pasibaigusios tonerio kasetės operatyviai keičiamos tiek mūsų salone, tiek tiesiai kliento darbo vietoje.

2. Kokybė. Visos pildomos tonerių kasetės yra nuodugniai tikrinamos, pakeičiamos susidėvėjusios detalės, pildoma tik aukštos kokybės, sertifikuotais pasaulyje pripažintų gamintojų toneriais, po užpildymo atliekamas testavimas, todėl klientui galime garantuoti, jog bet kuri užpildyta tonerio kasetė spausdins nepriekaištingai. Visoms užpildytoms tonerio kasetėms suteikiame garantiją.

3. Kaina. Pasirašius sutartį, iš karto suteikiama mažiasiai 15% nuolaida tonerių kasečių pildymui bei atnaujinimui lyginant su standartinėmis kainomis. Nuolaida didėja priklausomai nuo perkamų eksploatacinių medžiagų kiekių. Nuolatiniams klientams taip pat taikomos papildomos lojalumo programos.

Dėl sutarčių sudarymo prašome kreiptis tel.: +370 686 68488 arba el. paštu: info@arkprekyba.lt

IT ŪKIO KOMPLEKSINĖ PRIEŽIŪRA

Siūlomos paslaugos tikslas - sumažinti Jūsų organizacijos IT įrangos gedimų ir prastovų dėl gedimų skaičių, padidinti informacinės sistemos našumą, darbuotojų darbo efektyvumą bei duomenų saugumo lygį.

Siūlomos paslaugos nauda klientui - įmonei suteikiama galimybė orientuotis į savo pagrindinę veiklą. Nebereikia rūpintis kompiuterine įranga, samdyti atskiro darbuotojo, kuris specialiai rūpintųsi IT ūkiu, todėl bendrųjų sąnaudų atžvilgiu mūsų paslauga gali kainuoti daug mažiau. Tiek priežiūros paslauga, tiek reikiama IT technika bus tiekiama iš to paties tiekėjo, specialistų, išmanančių Jūsų įmonės IT specifiką. Kompiuterių pristatymu, informacijos saugumu, vietinio tinklo problemomis, spausdintuvo kasečių keitimu ar pildymu - viskuo pasirūpinsime mes.

  Mūsų kompetencija:
  # Turime didelę patirtį, todėl Jūsų IT ūkio problemas išspręsime greičiau ir efektyviau.
  # Jums iškvietus mūsų IT specialistą, nedelsdami atvyksime nurodytu adresu ir išspręsime iškilusias problemas, aiškinsimės gedimų priežastis.
  # Pateiksime inovatyvius ir labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius pasiūlymus, kaip išvengti gedimų ir pagerinti Jūsų IT įrangos darbo kokybę.

  Mūsų atsakomybė ir patikimumas:
  # Pasirašius aptarnavimo sutartį, garantuojame sutartyje numatytus reagavimo ir problemos šalinimo terminus.
  # Net esant rimtam gedimui, Jūsų darbas nesutriks ilgiau nei numatytas problemos sprendimo laikas.
  # Mūsų specialistai niekada neserga ir neatostogauja.

Dėl konkrečių IT priežiūros ir aptarnavimo sąlygų prašome kreiptis tel.: +370 611 17125 arba el. paštu: info@arkprekyba.lt