Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

UAB "ARK Prekyba" yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi duomenys, įskaitant informaciją susijusią su klientais ir tiekėjais, būtų laikomi ir saugomi saugioje aplinkoje ir tokiu būdu, kokį numato vietiniai bei Europos Sąjungos teisės aktai dėl duomenų apsaugos ir tvarkymo.

Remiantis naujuoju Bendruoju Duomenų Apsaugos Reglamentu, įmonė imasi priemonių siekiant užtikrinti reglamento ir kitų susijusių teisės aktų laikymosi ir nori patikinti savo klientus ir tiekėjus, kad mūsų procedūros bei sistemos ir toliau užtikrins slaptų duomenų saugojimą.

Mes rūpinamės savo svetainės lankytojų privatumo apsauga; ši politika nustato, kaip tvarkome jūsų asmeninę informaciją.

1. Kokią informaciją mes kaupiame?

Galime kaupti, laikyti ir naudoti šią asmeninę informaciją:

a) informacija apie kompiuterį bei jūsų apsilankymus ir naudojimąsi šia svetaine (įskaitant jūsų IP adresą, geografinę padėtį, naršyklės tipą ir versiją, operacinę sistemą, informacijos šaltinį, apsilankymo trukmę, puslapių peržiūras ir naršymą svetainėje;
b) informacija apie tarp mūsų ir jūsų sudarytus sandorius dėl šios svetainės arba su ja susijusius;
c) informacija, kurią mums pateikiate registruodamiesi mūsų svetainėje;
d) informacija, kurią mums pateikiate užsiprenumeruodami mūsų svetainės paslaugas, pranešimus elektroniniu paštu ir naujienlaiškius;
e) bet kokia kita informacija, kurią mums atsiunčiate savo nuožiūra.

2. Slapukai

Slapukas yra informacija, kurią žiniatinklio serveris siunčia į žiniatinklio naršyklę ir kurią naršyklė kaupia. Ši informacija vėl persiunčiama į serverį kaskart, kai naršyklė pateikia serveriui puslapio užklausą. Taip žiniatinklio serveris gali identifikuoti ir aptikti žiniatinklio naršyklę.

Svetainėje mes galime naudoti ir „seanso“ slapukus, ir „ilgalaikius” slapukus. Seanso slapukus naudosime jūsų veiksmams atsekti jums naršant svetainėje.

Seanso slapukai pašalinami iš jūsų kompiuterio užvertus naršyklę. Ilgalaikiai slapukai išlieka jūsų kompiuteryje tol, kol juos pašalinsite arba iki nustatyto termino pabaigos.

Mes naudojamės Google Analytics apsilankymų šioje svetainėje analizei atlikti. Google Analytics generuoja statistinius duomenis ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine per slapukus, kurie įrašomi į naudotojų kompiuterius. Su mūsų svetaine susijusi generuojama informacija naudojama ataskaitoms apie naudojimąsi svetaine rengti. Google šią informaciją įrašo. Pateiktą Google privatumo politiką rasite adresu http://www.google.com/privacypolicy.html.

Dauguma naršyklių suteikia galimybę atsisakyti visų slapukų, o kai kurios naršyklės leidžia atsisakyti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, naršyklėje Internet Explorer jūs galite atsisakyti visų slapukų spragtelėję „Tools“ („Priemonės”), „Internet options“ („Interneto parinktys”), „Privacy“ („Privatumas”) ir pasirinkę „Block all cookies“ („Blokuoti visus slapukus“). Tačiau visų slapukų užblokavimas gali neigiamai įtakoti galimybes naudotis daugeliu svetainių.

3. Jūsų asmeninės informacijos naudojimas

Per šią svetainę mums suteikta jūsų asmeninė informacija bus naudojama privatumo politikoje arba atitinkamose šios svetainės dalyse nurodytais tikslais.

Jūsų asmeninę informaciją galime naudoti šiais tikslais:

a) svetainės administravimas;
b) naršymo galimybių gerinimas individualizuojant svetainę;
c) galimybių naudotis svetainėje teikiamomis paslaugomis suteikimas;
d) bendrosios (ne rinkodaros) komercinės korespondencijos siuntimas;
e) jūsų specialiai užsakytų elektroninio pašto pranešimų siuntimas;
f) mūsų naujienlaiškio ir kitos rinkodaros informacijos, susijusios su mūsų veikla arba kruopščiai atrinktų trečiųjų šalių veikla, kuri, mūsų manymu, gali jus sudominti, siuntimas paštu, elektroniniu paštu arba naudojant panašias technologijas (jeigu nebenorėsite gauti rinkodaros informacijos, bet kuriuo metu galite mums apie tai pranešti);
g) statistinių duomenų apie mūsų naudotojus teikimas trečiosioms šalims, neatskleidžiant konkrečių naudotojų asmens tapatybės;
h) su svetaine susijusių jūsų arba jūsų atžvilgiu pateiktų užklausų ir nusiskundimų tvarkymas.

Jeigu pateikiate asmeninę informaciją skelbtiną mūsų svetainėje, mes paskelbsime ir kitaip naudosime šią informaciją pagal jūsų mums suteiktą licenciją.

Be jūsų aiškiai išreikšto sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Informacijos atskleidimas

Informaciją apie jus mes galime atskleisti savo darbuotojams, tarnautojams, agentams, tiekėjams arba subrangovams, jei tai bus pagrįstai reikalinga šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais.

Be to, mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją:

a) tiek, kiek gali būti reikalaujama pagal įstatymus;
b) jeigu tai reikalinga vykstančiam arba numatomam teisiniam procesui;
c) siekiant nustatyti, įgyvendinti arba apginti mūsų įstatymines teises (įskaitant informacijos suteikimą kitiems asmenims sukčiavimo prevencijos ir kreditų rizikos mažinimo tikslais);
d) bet kurios mūsų parduodamos (arba numatomos parduoti) įmonės arba turto pirkėjui (arba potencialiam pirkėjui); ir
e) visiems asmenims, kurie mūsų pagrįstu manymu gali kreiptis į teismą ar kitą kompetentingą instituciją dėl tokios asmeninės informacijos atskleidimo ir, kai mūsų pagrįstu manymu, toks teismas ar institucija greičiausiai lieps pateikti tokią asmeninę informaciją.

Išskyrus šioje privatumo politikoje nurodytus atvejus, jūsų informacijos neteiksime trečiosioms šalims.

5. Tarptautinis duomenų perdavimas

Mūsų renkama informacija gali būti saugoma, apdorojama ir perduodama valstybėse ir tarp jų, kuriose vykdome savo veiklą, kad informaciją galėtume naudoti atitinkamai pagal šios privatumo politikos nuostatas.

Jūsų pateikta informacija gali būti persiųsta į valstybes, kuriose nėra duomenų apsaugos įstatymų atitinkančių Europos ekonominėje erdvėje galiojančius įstatymus.

Be to, publikavimui mūsų svetainėje pateikiama jūsų asmeninė informacija taip pat skelbiama internete ir gali būti pasiekiama internete visame pasaulyje. Mes negalime užtikrinti, kad tokios informacijos nenaudotų arba netinkamai nenaudotų kiti.

Jūs aiškiai sutinkate dėl tokio asmeninės informacijos perdavimo.

6. Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Mes imamės pagrįstų techninių ir organizacinių priemonių, apsaugančių nuo jūsų asmeninės informacijos praradimo, netinkamo naudojimo arba pakeitimo.

Visus jūsų pateikiamus asmeninius duomenis saugome saugiuose (apsaugotuose slaptažodžiais ir ugniasienėmis) serveriuose.

Duomenų perdavimas internete bet kokiu atveju nėra saugus, todėl mes negalime garantuoti internetu siunčiamų duomenų saugumo.

7. Politikos pakeitimai

Kartas nuo karto galime padaryti šios politikos pakeitimų, naują redakciją paskelbdami savo svetainėje. Siūlome retkarčiais perskaityti paskelbtas redakcijas, kad pasitikrintumėte, jog pakeitimai jums yra priimtini.

8. Jūsų teisės

Įprastai arba elektroniniu paštu bet kada galite pateikti prašymą nenaudoti jūsų asmeninės informacijos rinkodaros tikslais.

9. Trečiųjų šalių svetainės

Svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines. Mes neprisiimame atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių privatumo politiką ar praktiką.

10. Informacijos naujinimas

Prašome mus informuoti, jeigu mūsų turimą asmeninę informaciją reikia redaguoti arba atnaujinti.

11. Kontaktai

Iškilus klausimams dėl šios privatumo politikos arba jūsų asmeninės informacijos panaudojimo, prašome kreiptis el. paštu info@arkprekyba.lt