Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

LIZINGAS INTERNETU – GREITAS IR PATOGUS BŪDAS PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI NEIŠEINANT IŠ NAMŲ!

Pirkti interneto parduotuvėse šiandien įprasta - išsirenki prekę, dedi į krepšelį, nurodai kur pristatyti, ir viskas. Bet nuo šiol mūsų interneto parduotuvėje www.arkprekyba.lt galite pirkti ir išsimokėtinai, realiu laiku – per inbank interneto platformą. Jums tereikia paskutiniame – „Mokėjimas“  žingsnyje pasirinkti  „Pirkti išsimokėtinai per www.inbank.lt“. Sekdami žingsnius pasirinksite Jums patogiausias finansavimo sąlygas. Visas procesas užtruks tik 5-10 min., sudarius sutartį prekes nedelsdami išsiūsime tiesiai Jums į namus. Jokių pradinių įmokų, jokių dokumentų siuntinėjimų - prekę gausite paprastai ir greitai!
Finansuojame bendrą pirkinių sumą, įdėtą į Jūsų pirkinių krepšelį. Todėl išsimokėtinai iš karto galite pasiimti ne tik pavyzdžiui kompiuterį, bet ir visokiausių priedų - krepšį, spausdintuvą, ausines, pelytę, USB laikmeną ir t.t. 
Jūsų tapatybė saugiai nustatoma per e-bankininkystės sistemą, o sutartis pasirašoma internetu, nereikės papildomai siųsti jokių dokumentų.
Jeigu jau esate inbank klientas, lizingo internetu sistemoje Jus atpažinsime ir pritaikysime Jums skirtas privilegijas.

PAS MUS ŠIUO METU- YPATINGOS SĄLYGOS PERKANT MOKILIZINGU!

Jokių palūkanų – perkant prekes išsimokėtinai internetu!:

  • metinė palūkanų norma – 0 %;
  • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
  • avansas – 0 %;
  • mėnesinis tvarkymo mokestis – 0,9 %;
  • sutartis sudaroma  nuo 6 iki 48 mėn. laikotarpiui.


Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 300.00 € ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,9 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,19 %, mėnesio įmoka –  27,70 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma –  332,40 €.


Pirkimas internetu su Mokilizingu:
Išsirinkite dominančią prekę iš puslapio. Užpildykite reikalingus duomenis ir pasirinkite apmokėjimo būdą „Pirkti išsimokėtinai Mokilizingu“. Jūs būsite tiesiogiai nukreipti į „Mokilizingo“ apsipirkimo internetu savitarną. Patvirtinkite savo duomenis įvesdami asmens kodą bei pasirašykite asmens duomenų tvarkymo sutikimą pervesdami 1 ct iš savo banko sąskaitos. Užpildykite papildomus duomenis, reikalingus Jūsų mokumo įvertinimui. Jeigu Jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai, Jums bus pateikti išsimokėjimo sąlygų variantai, iš kurių galėsite pasirinkti Jums palankiausias sąlygas. Pasirinkę sąlygas, pasirašykite sutartį dar kartą atlikdami 1 ct pavedimą iš savo banko sąskaitos. Jeigu viską atlikote teisingai – sveikiname, Jūs sudarėte sutartį ir netrukus būsite nukreipti atgal į elektroninę parduotuvę, kur Jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti.

 

 

Akcijos sąlygos galioja perkant prekes, kurių vertė nuo 50 € iki 10 000 € išsimokėtinai internetu.
Remiantis vartojimo kredito įstatymu, vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos nuo 22:00 iki 7:00.