Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.01 kg |
| Rašymo greitis | 150 MB/s |
| Skaitymo greitis | 277 MB/s |
| Garantija | 24 mėn. |
| Tipas | SDXC |
| Bruto svoris | 0.03 kg |
| Kitos savybės | V60 |
| Talpumas | 128 GB |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.000165 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 104.00 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |