Prekių nėra
Padidinti MRWG1.SYM 3
| Neto svoris | 0.18 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.28 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MRW-G1 |
| Gamintojo prekės serija | Memory Card Reader CFexpress Type B/XQD |
| USB versija | USB 3.1 USB-C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |