Prekių nėra
Padidinti SFE64A.AE 3
| Rašymo greitis | 45 MB/s |
| Skaitymo greitis | 270 MB/s |
| Tipas | SDXC memory card |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SF-E SDXC Class10 |
| Gamintojo prekės serija | UHS-II Memory Card |
| Talpumas | 64 GB |
| Atmintuko klasė | U3, V30 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 22362 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Producer | Sony |