Prekių nėra
SP032GBSTH010V10SP 3
| Gylis | 1 cm |
| Įvesties įtampa | 2.7 - 3.6 V |
| Atminties talpa | 32 GB ml |
| Svoris | 0.6 g |
| Plotis | 1.1 cm |
| Aukštis | 1.5 cm |
| Atminties kortelės tipas | Micro Secure Digital |
| Kiekis pakuotėje | 1 |
| Tipas | MicroSDHC |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.007 kg |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 15mmx11mmx1mm mm |
| Kitos savybės | SDHC Class10 compliant Fully compatible with the SD 2.0 Standard Supports Micro SDHC devices and cardreader Combined with a SDHC adapter can be used as standard SDHC memory card Supports Content Protection for Recordable Media (CPRM) Security level compli |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 70 °C |
| Talpumas | 32 GB |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -25 - 85 °C |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | SD adapter |
| Atmintuko klasė | 10 |
| Atminties adapteris pridėtas | SD adapter |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00002125 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Palette Qty | 40659 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Producer | Silicon Power |