Prekių nėra
Padidinti MB-MC64SA/EU 3
| Rašymo greitis | 120 MB/s |
| Skaitymo greitis | 160 MB/s |
| Tipas | microSDXC Memory Card |
| Warranty | 120 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Evo Plus |
| Gamintojo prekės serija | microSD Card |
| Talpumas | 64 GB |
| Atmintuko klasė | U1, V10, A1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 27871 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Samsung |