Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 0.05 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Palette Qty | 3857 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |