Prekių nėra
Padidinti 4XD1J77351 3
| Neto svoris | 0.01 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |