Prekių nėra
Padidinti PM220100A4 3
| Neto svoris | 0.40 kg |
| Spalva | White |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Tipas | Matte |
| Bruto svoris | 0.46 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PM220100A4 |
| Gamintojo prekės serija | Photo Paper |
| Dydis | A4 |
| Density | 220 g/m² |
| Lakštų pakete | 100 |
| Plastikas (be PET) | 10.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.06 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 215.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 325.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 10.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 50.00 g |
| Integruota baterija | No |