Prekių nėra
Padidinti TEJ4019GL 3
| Tipas | Photo Paper |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TEJ4019GL |
| Gamintojo prekės serija | Mi Portable Photo Printer Paper |
| Dydis | 2x3-inch |
| Lakštų pakete | 20 Photo Paper |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00007344 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Palette Qty | 11765 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 102 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Xiaomi |