Prekių nėra
Padidinti C13S045280 3
| Spalva | White |
| Tipas | Bond Paper Bright |
| Net weight | 4.39 kg |
| Gross weight | 4.4 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13S045280 |
| Dydis | 914 mm x 50 m |
| Density | 90 g/m² |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Volume (m3) | 0.00915 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 215 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 940 mm |
| Net weight master carton | 17.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.739 kg |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 156 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 915 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Producer | Epson |