Prekių nėra
Padidinti EC24250_RPLU-R_002 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 21.02 kg |
| Gross weight | 21.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 974.00 g |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 768.00 mm |
| Producer | Dell |