Prekių nėra
Padidinti 1030343331/2SO 3
| Procesorius | Intel Core Ultra 7 |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Korpuso tipas | Tower |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | Basic OnSite |
| Net weight | 3.70 kg |
| Gross weight | 4.68 kg |
| Saleout | DEMO |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Precision 7 T1 PW7T1260 |
| Gamintojo prekės serija | PRO |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Procesoriaus modelis | 265 |
| Atminties taktinis dažnis | 5600 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Laikmena | SSD |
| Procesoriaus branduoliai | 20 |
| Laikmenos talpa | 1000 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA A400 |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1x16 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 4 GB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.98 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 980.00 g |
| Palette Qty | 94.00 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 367.00 mm |
| Gross width (mm) | 167.00 mm |
| Producer | Dell |
| SALE OUT. | Y |