Prekių nėra
Padidinti MFCL2980DWRE1 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 12.40 kg |
| Gross weight | 15.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.13 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 434.00 mm |
| Gross width (mm) | 517.00 mm |
| Producer | Brother |