Prekių nėra
Padidinti C13T671000 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.18 kg |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T671 Maintenance Box |
| Gamintojo prekės serija | Inkjet Maintenance |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Palette Qty | 1558 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | Epson |