Prekių nėra
Padidinti DCPJ1260WRE1 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 6.30 kg |
| Gross weight | 7.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Plastic (No PET) | 280.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 461.00 mm |
| Gross width (mm) | 461.00 mm |
| Producer | Brother |