Prekių nėra
Padidinti MFCJ4550DWRE1 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 10.40 kg |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2240.00 g |
| Plastic (No PET) | 560.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 342.00 mm |
| Gross height (mm) | 498.00 mm |
| Gross width (mm) | 527.00 mm |
| Producer | Brother |