Prekių nėra
Padidinti MFCT930DWYJ1 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 10.00 kg |
| Gross weight | 11.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 278.00 mm |
| Gross height (mm) | 542.00 mm |
| Gross width (mm) | 508.00 mm |
| Producer | Brother |