Prekių nėra
Padidinti CHAMP 2K RACK 3
| Išvesties galia | 1800 W |
| Specialios funkcijos | Pure Sinewave |
| Neto svoris | 17 kg |
| Svoris | 19000 g |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 17.351 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 88 x 438 x 410 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CHAMP 2K RACK |
| Talpumas | 2000 VA |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 40 - 70 Hz |
| UPS topologija | On line |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.351 kg |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |