Prekių nėra
Padidinti 5SC1500IR 3
| Neto svoris | 17.80 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 22.10 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5SC 1500i Rack2U |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| Talpumas | 1050 W |
| Dydžio formatas | 2U |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Elektros išvesties jungtys | IEC |
| Palette Qty | 11 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Plastikas (be PET) | 450.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.08 m³ |
| Taros svoris (kg) | 4.30 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 580.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 540.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 246.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 3850.00 g |
| Integruota baterija | Taip |
| TI svoris (kg) | 2.30 kg |