Prekių nėra
Padidinti | Neto svoris | 2.15 kg |
| Garantija | 24 mėn. |
| Bruto svoris | 2.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Palette Qty | 415 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Taros svoris (kg) | 0.26 kg |
| TI svoris (kg) | 2.15 kg |