Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.84 kg |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP645 |
| Gamintojo prekės serija | Battery 6V 4.5Ah F1 Pb |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.84 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Palette Qty | 910 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | CSB Battery |