Prekių nėra
Padidinti | Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 3.67 kg |
| Gross weight | 3.93 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP12120 |
| Gamintojo prekės serija | Battery 12V 12Ah F2 Pb |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 3.67 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Palette Qty | 255 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 151.00 mm |
| Gross height (mm) | 101.00 mm |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Producer | CSB Battery |