Prekių nėra
Padidinti SMC1000I-2UC 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 20.52 kg |
| Gross weight | 22.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.81 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 5.60 kg |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 201.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Producer | Schneider Electric |