Prekių nėra
Padidinti SMT3000IC 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 52.50 kg |
| Gross weight | 63.55 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Tare weight (kg) | 11.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8838.40 g |
| Plastic (No PET) | 2209.60 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 544.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |