Prekių nėra
Padidinti SMT3000RMI2UC 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 44.28 kg |
| Gross weight | 53.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 8.72 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 6976.00 g |
| Plastic (No PET) | 1744.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 683.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 432.00 mm |
| Producer | Schneider Electric |