Prekių nėra
Padidinti FP1500 3
| Išvesties galia | 900 W |
| Gylis | 32 cm |
| Svoris | 10.4 g |
| Plotis | 13 cm |
| Aukštis | 18.2 cm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 9.597 kg |
| Gross weight | 10.5 kg |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40 dB |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 320 x 130 x 182 mm mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FP 1500 |
| Pakuotės gylis | 39 cm |
| Pakuotės aukštis | 27.5 cm |
| Pakuotės plotis | 19 cm |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
| Srovės apsaugos funkcijos | Overcharge, Overload |
| Talpumas | 1500 VA |
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 - 90 % |
| Dydžio formatas | Mini Tower |
| Akumuliatoriaus tipas | 9 AH |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V |
| Jungtis(-ys) | 4 x schuko outlets |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 2 |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Žemo baterijos lygio indikatorius | Sounding every sec |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 6 h |
| Maitinimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC išvesties tipai | Type F (Schuko) |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 4 |
| Aliarmo funkcija | Sounding every 0,5 sec |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Išvesties maitinimo galia | 1500 VA |
| Bangų forma | Sine |
| Įvesties įtampa darbo metu (maks.) | 290 V |
| Įvesties darbo įtampa (min.) | 162 V |
| Garsiniai įspėjamieji signalai | Taip |
| Baterijos pakeitimo pranešimai | Audible |
| Išvesties dažnio reglamentas | 60 / 50 Hz |
| Nominalioji išvesties įtampa | 220 V |
| „Schuko“ išvesčių skaičius | 4 |
| Packing quantity | 2 dalių |
| Volume (m3) | 0.02130453 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.903 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 415 mm |
| Gross width master carton | 413 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Net weight master carton | 21 kg |
| Tare weight master carton | 0.889 kg |
| TI weight (kg) | 8.10 kg |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Palette Qty | 66 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 393 mm |
| Gross height (mm) | 278 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Producer | FSP |