Prekių nėra
Padidinti VP1200ELCD 3
| Net weight | 10.70 kg |
| Gross weight | 11.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.026962818 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 1 kg |
| Paper/Pasteboard | 856 g |
| Plastic (No PET) | 214 g |
| Palette Qty | 63 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 426 mm |
| Gross height (mm) | 167 mm |
| Gross width (mm) | 379 mm |
| Producer | CyberPower |