Prekių nėra
Padidinti 9E1000IR 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 17.6 kg |
| Gross weight | 18.6 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 9E1000IR |
| Gamintojo prekės serija | 9E UPS |
| Talpumas | 1000 VA |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 230 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 40-70 Hz |
| UPS topologija | On line |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0172304 m³ |
| Tare weight (kg) | 1 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 8 kg |
| Paper/Pasteboard | 800 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Palette Qty | 54 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 89 mm |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Producer | Eaton |