Prekių nėra
Padidinti | Specialios funkcijos | Input: C14, Outputs: (4) C13 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.18 kg |
| Gross weight | 4.72 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5E700UI |
| Gamintojo prekės serija | 5E Gen2 UPS |
| Talpumas | 700 VA |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.004437 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.15 kg |
| Paper/Pasteboard | 340 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Palette Qty | 195 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 290 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Producer | Eaton |