Prekių nėra
Padidinti SRSULT900AC.CEL 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 28.95 kg |
| Gross weight | 33.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.25 m³ |
| Tare weight (kg) | 4.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3241.60 g |
| Plastic (No PET) | 810.40 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 980.00 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Producer | Sony |