Prekių nėra
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.87 kg |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 856.00 mm |
| Gross height (mm) | 94.00 mm |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Producer | Xiaomi |