Prekių nėra
Padidinti EAP615-Wall 3
| Neto svoris | 0.10 kg |
| Garantija | 60 mėn. |
| Bruto svoris | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |