Prekių nėra
Padidinti U6+ 3
| Neto svoris | 0.41 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bruto svoris | 0.59 kg |
| Plastikas (be PET) | 78.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | No |
| Tūris (m3) | 0.00 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.18 kg |
| Pakuotės gylis (mm) | 55.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 175.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 182.00 mm |
| Popierius/Kartonas | 100.00 g |
| Integruota baterija | No |