Prekių nėra
Padidinti EAP723 3
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.75 kg |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Producer | TP-LINK |