Prekių nėra
Padidinti RE220BE 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 97.00 mm |
| Producer | TP-LINK |