Prekių nėra
Padidinti TAP400000000 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.29 kg |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 32.80 g |
| Plastic (No PET) | 8.20 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 31.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Producer | Teltonika |