Prekių nėra
Padidinti NBE-5AC-Gen2 3
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 1.246 kg |
| Gross weight | 1.765 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NBE-5AC-Gen2 |
| Gamintojo prekės serija | airMAX NanoBeam 5AC |
| Gavimas | 19 dB |
| Montavimas | Pole mounted |
| Dažnių juosta | 5150-5875 GHz |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00484 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.519 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 46.71 g |
| Plastic (No PET) | 5.19 g |
| Combined (other) | 57.0000 g |
| Palette Qty | 357 dalių |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Producer | Ubiquiti |