Prekių nėra
Padidinti FIXZEN-5PL-BK 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FIXZEN-5PL-BK |
| Gamintojo prekės serija | Zen 5 Plug-in 20W Powerbank |
| Akumuliatoriaus talpa | 5000 mAh |
| Baterijos technologija | Li-ion |
| USB įvesties prievado tipas | USB-C: DC 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A 18W MAX |
| Išvestis | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A 20W MAX |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Palette Qty | 4760 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Producer | Fixed |