Prekių nėra
Padidinti SP020TBPHDA80S3B 3
| Specialios funkcijos | SuperSpeed USB 3.0 compliant and backwards compatible with USB2.0High transferring rate up to 5Gb/sAdvanced internal hard drive suspension systemMeet the water resistant standard 'IEC 529 IPX7'Meet the U.S. military drop-test standards MIL-STD-810F 516.5 |
| Gylis | 1.81 cm |
| Spalva | Blue |
| Įvesties įtampa | 5 V |
| Sąsaja | USB 3.1 |
| Svoris | 270 g |
| Plotis | 9.4 cm |
| Aukštis | 13.9 cm |
| Įtaiso tipas | HDD |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.151 kg |
| Gross weight | 0.355 kg |
| Gaminio spalva | Blue |
| Matmenys (P x G x A) | 139 x 94 x 18.1 mm mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Armor A80 2TB |
| USB maitinimas | Taip |
| Standžiojo disko talpa | 2000 GB |
| Darbo temperatūra (T-T) | 5 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ryšio technologija | Wired |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 2000, Window |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Mac OS X 10.4 Tiger, |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | No |
| Standžiojo disko sąsaja | USB 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5000 Mbit/ai |
| Pliūpsninio perdavimo sparta | Max. 5 Gb/s (USB 3.0 Mode) Max. 480 Mb/s (USB 2.0 Mode) MB/s |
| USB duomenų perdavimo greitis | 480,5000 Mbit/ai |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000804 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.204 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 204 g |
| Palette Qty | 2149 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 134 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Producer | Silicon Power |