Prekių nėra
Padidinti CW-1032 3
| Atminties talpa | 100 ml |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.076 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CW-1032 |
| Gamintojo prekės serija | Cleaner |
| Gaminio tipas | Spray for screens |
| Packing quantity | 100 dalių |
| Volume (m3) | 0.000224 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.044 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Net weight master carton | 12 kg |
| Tare weight master carton | 0.333 kg |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Palette Qty | 5100 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Producer | ColorWay |