Prekių nėra
Padidinti RP0012 3
| Atminties talpa | 400 ml |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.45 kg |
| Gross weight | 0.455 kg |
| Kitos savybės | Ideal for cleaning screens, surfaces or casings. Suitable for metal, glass- and plastic surfaces etc. Gentle foam cleaner for removing dust and dirt. Easy to use. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RP0012 |
| Gaminio tipas | Foam Cleaner for LCD / TFT screens |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | No |
| PET | 5.00 g |
| Palette Qty | 1022 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Producer | Logilink |