Prekių nėra
Padidinti SR-10U 3
| Korpuso tipas | Desktop Rack |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 3.40 kg |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SolidRac SR-10U |
| Gamintojo prekės serija | Rackmountable |
| Atminties lizdai | N/A |
| Palaikomų procesorių skaičius | N/A |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | N/A |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 57 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 381.00 mm |
| Producer | MikroTik |