Prekių nėra
Padidinti AK-1102-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1102-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' cable entry brush panel |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Palette Qty | 10753 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 36.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Lanberg |