Prekių nėra
Padidinti AK-1201-B 3
| Korpuso medžiaga | Metal |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.31 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1201-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' cable management panel type A 1U |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 41.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Palette Qty | 2817 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Producer | Lanberg |