Prekių nėra
Padidinti AK-1009-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.24 kg |
| Gross weight | 2.54 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-1009-B |
| Gamintojo prekės serija | 19' fixed shelf 1U/465x715mm, max load capacity up to 120kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 297.00 g |
| Palette Qty | 394 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Producer | Lanberg |